Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 95mm |
| Külső átmérő (D) | 170mm |
| Szélesség | 32mm |
| Utójelek | EM |
| Statikus terhelés | 265kN |
| Dinamikus terhelés | 221kN |
| Határfordulatszám zsírban | 3700fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 4400fordulat/perc |
Leírás
NU219 EM Hengergörgős csapágy 95X170X32 mm
