Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 90mm |
| Külső átmérő (D) | 160mm |
| Szélesség | 40mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 314kN |
| Dinamikus terhelés | 242kN |
| Határfordulatszám zsírban | 3500fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 4700fordulat/perc |
Leírás
NU2218 E Hengergörgős csapágy 90x160x40 mm
