Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 35mm |
| Külső átmérő (D) | 80mm |
| Szélesség | 31mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 101kN |
| Dinamikus terhelés | 93.1kN |
| Határfordulatszám zsírban | 6900fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 10000fordulat/perc |
Leírás
NU2307 E Hengergörgős csapágy 35x80x31 mm
