Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 40mm |
| Külső átmérő (D) | 90mm |
| Szélesség | 33mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 122kN |
| Dinamikus terhelés | 114kN |
| Határfordulatszám zsírban | 6100fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 9100fordulat/perc |
Leírás
NU2308 E Hengergörgős csapágy 40x90x33 mm
