Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 65mm |
| Külső átmérő (D) | 140mm |
| Szélesség | 33mm |
| Utójelek | EM |
| Statikus terhelés | 191kN |
| Dinamikus terhelés | 181kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4300fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5700fordulat/perc |
Leírás
NU313 EM Hengergörgős csapágy 65X140X33 mm
