Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 70mm |
| Külső átmérő (D) | 150mm |
| Szélesség | 35mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 222kN |
| Dinamikus terhelés | 205kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5300fordulat/perc |
Leírás
NU314 E Hengergörgős csapágy 70x150x35 mm
