Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 80mm |
| Külső átmérő (D) | 170mm |
| Szélesség | 39mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 282kN |
| Dinamikus terhelés | 259kN |
| Határfordulatszám zsírban | 3500fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 4700fordulat/perc |
Leírás
NU316 E Hengergörgős csapágy 80x170x39 mm
