Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 90mm |
| Külső átmérő (D) | 190mm |
| Szélesség | 43mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 355kN |
| Dinamikus terhelés | 316kN |
| Határfordulatszám zsírban | 3100fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 4100fordulat/perc |
Leírás
NU318 E Hengergörgős csapágy 90x190x43 mm
