Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 85mm |
| Külső átmérő (D) | 180mm |
| Szélesség | 41mm |
| Utójelek | A |
| Statikus terhelés | 365kN |
| Dinamikus terhelés | 303kN |
| Határfordulatszám zsírban | 1900fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 2800fordulat/perc |
Leírás
30317 A Kúpgörgős csapágy 85x180x41 mm
