Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 100mm |
| Külső átmérő (D) | 180mm |
| Szélesség | 49mm |
| Utójelek | A |
| Statikus terhelés | 440kN |
| Dinamikus terhelés | 319kN |
| Határfordulatszám zsírban | 1800fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 2600fordulat/perc |
Leírás
32220 A Kúpgörgős csapágy 100x180x49 mm
