Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 70mm |
| Külső átmérő (D) | 150mm |
| Szélesség | 54mm |
| Utójelek | A |
| Statikus terhelés | 380kN |
| Dinamikus terhelés | 297kN |
| Határfordulatszám zsírban | 2200fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 3200fordulat/perc |
Leírás
32314 A Kúpgörgős csapágy 70x150x54 mm
