Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 90mm |
| Külső átmérő (D) | 140mm |
| Szélesség | 39mm |
| Utójelek | A |
| Statikus terhelés | 355kN |
| Dinamikus terhelés | 216kN |
| Határfordulatszám zsírban | 2200fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 3200fordulat/perc |
Leírás
33018 A Kúpgörgős csapágy 90x140x39 mm
