Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 40mm |
| Külső átmérő (D) | 90mm |
| Szélesség | 23mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 56.9kN |
| Dinamikus terhelés | 58.6kN |
| Határfordulatszám zsírban | 6900fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 9100fordulat/perc |
Leírás
N308 E hengergörgős csapágy
