Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 40mm |
| Külső átmérő (D) | 90mm |
| Szélesség | 23mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 81.5kN |
| Dinamikus terhelés | 83.1kN |
| Határfordulatszám zsírban | 6800fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 9100fordulat/perc |
Leírás
NJ308 E Hengergörgős csapágy 40x90x23 mm
