Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 40mm |
| Külső átmérő (D) | 80mm |
| Szélesség | 18mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 55.4kN |
| Dinamikus terhelés | 55.7kN |
| Határfordulatszám zsírban | 8300fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 9900fordulat/perc |
Leírás
NUP208 E Hengergörgős csapágy 40x80x18 mm
