Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 85mm |
| Külső átmérő (D) | 150mm |
| Szélesség | 28mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 199kN |
| Dinamikus terhelés | 167kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4200fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5000fordulat/perc |
Leírás
NU217 E Hengergörgős csapágy 85x150x28 mm
