Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 50mm |
| Külső átmérő (D) | 90mm |
| Szélesség | 23mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 91.5kN |
| Dinamikus terhelés | 79.7kN |
| Határfordulatszám zsírban | 6400fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 8500fordulat/perc |
Leírás
NUP2210 E Hengergörgős csapágy 50x90x23 mm
