Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 65mm |
| Külső átmérő (D) | 120mm |
| Szélesség | 31mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 20kN |
| Dinamikus terhelés | 57.2kN |
| Határfordulatszám zsírban | 5000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 6000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
2213 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 65x120x31 mm
