Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 12mm |
| Külső átmérő (D) | 32mm |
| Szélesség | 10mm |
| Utójelek | 2RS |
| Statikus terhelés | 3.1kN |
| Dinamikus terhelés | 6.89kN |
| Határfordulatszám zsírban | 15000fordulat/perc |
| Furat kialakítás | hengeres |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Tömítés anyaga | NBR |
| Csapágy hézag | CN (normál) |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Utójel magyarázat
Leírás
A FBJ 6201 2RS egy egysoros mélyhornyú golyóscsapágy, 12×32×10 mm méretben.
Kétoldali érintkező gumitömítéssel (2RS) van ellátva, amely hatékony védelmet biztosít a por, nedvesség és más szennyeződések ellen.
Az FBJ japán tervezésű, megbízható minőséget képviselő márka, amely a mindennapi ipari és barkács felhasználásokban is stabil, hosszú távú megoldást nyújt.
Jellemző felhasználási területek:
-
kis villanymotorok
-
ventilátorok, szivattyúk
-
háztartási gépek
-
kisgépek és precíziós mechanizmusok
