Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 30mm |
| Külső átmérő (D) | 62mm |
| Szélesség | 20mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 49.8kN |
| Dinamikus terhelés | 48.9kN |
| Határfordulatszám zsírban | 9700fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 13000fordulat/perc |
Leírás
NU2206 E Hengergörgős csapágy 30x62x20 mm
