Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 80mm |
| Külső átmérő (D) | 140mm |
| Szélesség | 33mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 243kN |
| Dinamikus terhelés | 186kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5300fordulat/perc |
Leírás
NU2216 E Hengergörgős csapágy 80x140x33 mm
