Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 50mm |
| Külső átmérő (D) | 110mm |
| Szélesség | 40mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 187kN |
| Dinamikus terhelés | 163kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4900fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 7400fordulat/perc |
Leírás
NUP2310 E Hengergörgős csapágy 50x110x40 mm
